PicsPlay_1375710370217_400x300

Finn fram kalenderboken!

IOGT Region Øst-Norge har allerede satt dato for regionkonferansen. Våre medlemmer i regionen inviteres til å komme med forslag til temaer man ønsker å diskutere.

Dato for regionkonferansen er 12. og 13. oktober 2013, og konferansen vil bli avholdt i Sarpsborg. Dette blir en helg med interessante diskusjoner, god mat og hyggelig sosialt samvær. Det vil også være et kunstnerisk innslag eller to – hva er vel en regionkonferanse uten sang og musikk?

Vi oppfordrer våre medlemmer til å komme med innspill til tema for konferansen. Er det noe du har lyst til å drøfte? Er det et tema du gjerne vil lære mer om? Send innspillene til regionkonsulenten, enten pr e-post eller telefon (se neste avsnitt).

Vi kommer tilbake med mer praktisk informasjon etterhvert.
Er det noen av dere som allerede nå vet at dere kan og vil delta, er det bare å gi beskjed til regionkonsulent Mirjeta Emini enten via e-post: mirjeta.emini@iogt.no eller ringe 23214583.

Sett av helgen, så sees vi i Sarpsborg i oktober!