IOGT Oslo og Akershus

Kontaktperson: Houda Zammali
Mobil: 414 18 440
E-post: houda@iogt.no

Leder:
Houda Zammali
Torggata 27, 0183 Oslo
Tlf: 41418440 E-post: houda@iogt.no

Styremedlemer:
Flemming Bjønness
Havreveien 18, 0680 Oslo
Tlf: 90064133
E-post: flemming@casa.as

Linnea Lian
Varderingen 7, 2054 Mogreina
Tlf: 41450446
E-post: linnea.lian@online.no

Patricia Samuelsen Øverås
Hauger Skolevei 50, 1351 Rud
Tlf: 41752937
E-post: patricia-00-@hotmail.com

Pål Christian Roland
Kjelsåsveien 29E, 0587 Oslo
Tlf: 40020339
E-post: pcr@online.no

Varamedlemmer:
Hanne Cecilie Widnes
Lindbäckveien 47E, 1163 Oslo
Tlf: 48231660
E-post: ceciliewidnes@hotmail.com

Tore Aune
Mobekkveien 24, 1929 Auli
Tlf: 99686876
E-post: aunetore@outlook.com

 

Avdelinger i IOGT Oslo og Akershus:

Leder: Fredrik Saugstad
Mobil: 977 56 206 
E-post: Fredrik.Saugstad@hotmail.com

Møter første torsdag i måneden kl. 11.00 på Lambertseter gård

Leder: Per Janssen
Tlf: 952 14 571        
E-post: per-jans@online.no

Møtene holdes på Nordre Skøyen Hovedgård kl. 19.00.

Adresse: Skedsmogt 7, 2000 Lillestrøm 
E-post: iogt.concordia@gmail.com

Hjemmeside: www.iogt-concordia.no

Kontaktperson: Bjørg Fohlin
Mob: 90634529

Møter: Hver torsdag kl 1900 i Concordiabygget

Lørdagskafe: Hver lørdag i vintersesongen kl. 11.30-14.00 i Concordiabygget. 

Leder: Bjørg Midtbø Sørli
Mobil: 48 60 03 17
E-post: bjorgm.sorli@outlook.com

Møtene holdes om formiddagen, 2. torsdag i måneden,  privat.

Leder: Espen Dahl Svendsen
Tlf: 41 51 16 55
E-post: espen.svendsen@dnb.no

Leder: Stein Rohde-Hanssen
Mobil: 9001 8080
E-post: stein@rohde-hanssen.no

Møtene holdes privat. 

Leder: Svein Sæterdal
Tlf: 97 79 96 45
E-post: sveinsaeterdal2@gmail.com      

Møter annenhver tirsdag kl. 19 på Lambertseter gård, Langbølgen 2B i Oslo

Leder: Aage Wiik                

Tlf: 67 90 37 67  
E-post: aageola@yahoo.com   

Møte hver annen torsdag såfremt intet annet vedtatt.

Lik oss på Facebook!