Påmelding til politisk nettmøte: Er du enig?-del2

Velkommen til nettmøte ‘Er du enig?’ del 2, 26. september kl 20

Lokalvalget er akkurat gjennomført, tusen takk til alle dere som har deltatt med kampanjen vår ‘Er du enig?’! Nå starter neste steg av kampanjen, del 2, og det er å følge opp de som når har blitt valgt inn i kommunestyrer og skal sitte i utvalg eller komite som har med alkoholpolitikk å gjøre. Det er disse lokalpolitikerne som nå skal bestemme og være ansvarlig for mye av alkoholpolitikken framover, og vi som sivilsamfunn kan nå påvirke.

Dette er temaet for nettmøtet vi inviterer til tirsdag 26. september kl 20-21. Velkommen!
Meld deg på her for å få tilsendt lenke til møtet: 

Spørsmål merket * er obligatoriske.

10.00 4. oktober - 15.00 6. oktober 2023

Tallin, Estland

20.00-21.00 24. oktober 2023

Zoom - meld deg på for å få tilsendt lenken

12.00-15.00 25. oktober 2023

Biblioteket i Bodø - Stormen

12.00-18.00 28. oktober 2023

Parkveien 41a, Oslo

Nyheter

Meningsfull jobb med reising og verving for en viktig sak. Som vervekonsulent utvikler du vervestrategier og planlegger verveinnsatsen i hele landet. 

Søknadsfrist: 15.10.2023

Send søknad på finn.no

Vi søker en person med kunnskap og engasjement for samfunnsspørsmål og politikk, og som brenner for at politikken skal legge gode rammer for trygge oppvekstmiljøer. 

Søknadsfrist: 08.10.2023

Send søknad på finn.no

Hvordan skal IOGT se ut når vi går inn i feiringen av IOGTs 150-årsjubileum i 2027? Vi sparker i gang fornyelsesprosessen med en liten undersøkelse blant medlemmer og frivillige.

Til undersøkelsen