Sted: Torggata 1 i Oslo eller via Zoom
Karin og Øystein snakker med sr Anne-Lise Strøm, priorinne ved Lunden Kloster i Groruddalen.
Sr Anne-Lise tilhører den kontemplative dominikanerordenen. Samtidig som hun lever et stille liv i kloster, er hun sterkt engasjert i menneskene og samfunnet utenfor uansett hvem de er – troende, ikke-troende, annerledes troende, agnostikere, ateister, samfunnstopper og de som faller utenfor.
Dette møtet er en del av en møteserie om livsglede. Les mer om IOGT-Livsglede og denne møteserien på iogt.no/livsglede
Vi serverer middag kl. 18, og oppfordrer alle som har mulighet til å delta fysisk i Oslo til å gjøre det.
Vi trenger påmelding senest kvelden før, slik at vi kan planlegge servering. (Skriv ev. allergier ol. i kommentarfeltet.)
Vi gir beskjed til de påmeldte via sms eller e-post dersom det blir endringer på grunn av smittesituasjon eller andre forhold.
Kontakt Mona på telefon 97485852 om du lurer på noe rundt det fysiske arrangementet. Har du ikke fått meldt deg på, men vil komme likevel, ta kontakt. (vi har ofte plass til et par ekstra).
Alle våre mandagsmøter sendes via zoom, slik at alle har mulighet til å delta digitalt. Lenken til zoom-møtet sendes automatisk ut på e-post når du melder deg på.
Webinarene våre legges opp som møter med både foredrag og dialog, og vi setter pris på at dere har kamera på under møtet, så vi kan se hverandre. Det er anledning til å bli igjen etter møtet for å prate med andre digitale deltakere.
Møtene er gratis og åpne for alle, både medlemmer, frivillige og andre.
Vi legger fortløpende ut nye webinarer i kalenderen. Ønsker du informasjon om webinarer på sms eller e-post?