IOGT-huset i Oslo

Mandag til fredag kl. 14-17 i Torggata 1
Slå av en prat over en kopp kaffe eller te, eller delta på en av våre mange ulike aktiviteter.

Enten du trenger å prate med noen, ønsker å engasjere deg i ruspolitikk, bygge et nettverk, bli en del av et rusfritt miljø, eller bare vil ha en kopp kaffe og en liten pust i bakken på byturen din er du hjertelig velkommen innom.

Åpningstider og program

17.00 2. oktober - 14.00 7. oktober 2026

Kranjska Gora, Slovenia

0.00 26. februar - 0.00 6. mars 2027

Nyheter

I slutten av mai i år vedtok kommunestyret i Kristiansand med 37 mot 20 stemmer at det skal åpnes for tidlig morgenskjenking av øl og vin på Kjevik lufthavn.

Tirsdag samlet IOGT i Agder fagfolk, politikere, ungdomsrepresentanter og engasjerte innbyggere til et arrangement på Kristiansand folkebibliotek med ungdomskriminalitet, rusforebygging og inkludering som tema. 

Stortinget åpner nå trolig for produsentsalg av alkohol over 4,7 prosent, etter at næringskomiteen nå har anbefalt dette.  Nationen omtaler det som en mindre justering av omsetningen i en lederartikkel 6.mai. Vi mener dette handler om et veiskille i alkoholpolitikken.