Magnus den Gode

Leiar: Liv Johanne Johansen, Øvre Granåslia 7, 7047 Trondheim
Mobil: 988 36 538
E-post: 

Møter mandager kl. 12-15 i Honemannsgården i Trondheim.

Tid: kl 12 og 15
Sted: Hornemannsgården 2 etg. Trondheim

Mandag  13. august

Mandag 27. august

Mandag 10. september                            

Mandag  24. september    

Mandag   8. okt.

Mandag  22. okt.

Mandag  12. nov.

Mandag  26. nov

Mandag  10. des julebord

Programmene på møtetene blir satt opp senere.

 

Kontakter ; Liv Johansen  tel  98836538, Morten Husby  tel  91522203  - e.post  morten@tanto.no

VELKOMMEN TIL TRIVELEG SAMVÆR!

Møta er opne for alle, og det er heilt uforpliktande å komme. Vi blir glade for å treffe alle som kjem, og målsettinga er at alle skal trivast. Vi har ikkje rituelle møte, men følgjer likvel eit visst mønster: Først ei avdeling der vi tek opp aktuelle saker (om vi har noka!), så ein god pause med kaffe/te, snittar og kake, mat og prat, og til slutt ei programavdeling som den oppsette møtekomiteen har ansvaret for.

Nyheter

Lamin Frank Coker (35) var lei av at de alkoholfrie alternativene alltid var litt dårligere. Nå har han skapt det som kanskje er festivalens mest eksklusive område – helt uten alkohol.

Den ruspolitiske organisasjonen IOGT gjenvalgte sist søndag Ørnulf Thorbjørsen fra Trondheim som leder for to år, mens Elisabeth Hagen fra Elverum ble valgt til ny nestleder.

-Vi er en tradisjonsrik organisasjon som feirer 150-årsjubileum i 2027, samtidig som vi er en samfunnsaktuell ruspolitisk organisasjon i Norge i dag, sa Thorbjørnsen til landsmøtet. 

FORUT er en del av IOGTs organisasjonsfamilie, og denne våren har FORUT lagt bak seg enda et hektisk og innholdsrikt halvår med kampanjer i norske barnehager og skoler.