IOGT-hytta på Fjell i Bodø

IOGT i Bodø eier en hytte med to soverom og seks sengeplasser.

IOGT Bodø eier ei hytte i naturskjønne omgivelser på Fjell, ca. 10 km sør for Saltstraumen i Bodø kommune. I området er det gode turmuligheter og flere fiskevann, og dessuten er det kort vei til Nord-Europas sterkeste malsrøm med unike fiske-muligheter.

Hytta er vinterisolert med innlagt strøm og har en grunnflate på ca. 90 kvm m/hems. Den har en stue på ca. 20 kvm og kjøkkenkrok med komfyr, kjøleskap og servise til minst 12 personer. Hytta har innlagt vann i tidsrommet juni til oktober og har varmtvannsbereder. Den har også et lite bad med dusjkabinett, håndvask og forbrenningstoalett. Hytta har ellers 2 soverom, ett med 2 senger og ett med 4 senger. I tillegg har hytta hems som strekker seg over hyttas lengde, så her er det liggeplass til mange flere. Avstand til nærmeste butikk/restaurant(Saltstraumen) er ca. 10 km.

Pris for hytteleie pr. døgn for medlemmer i IOGT: kr. 200,-

Mer informasjon fås hos kontaktperson Raymond Trondsen på tlf. 95011776 og e-post: lilray@start.no.

18.00 25. februar - 19.30 25. mai 2025

Zoom

9.30-11.30 6. mars 2025

På nettet.

0.00 28. mars - 0.00 30. mars 2025

Sammensenteret i Kristiansand

0.00 28. mars - 0.00 30. mars 2025

Sammensenteret i Kristiansand

Nyheter

Oslo vurderer utvidet skjenketid og tidligere alkoholsalg. IOGT advarer mot økte skader og ber kommunen prioritere folkehelse og barns trygghet.

Takket være den fantastiske innsatsen fra våre medlemmer nådde vi ikke bare vårt ambisiøse vervemål på 700 nye medlemmer – vi overgikk det med god margin! I løpet av 2024 vervet vi hele 883 nye medlemmer

Verdens Helseorganisasjon sitt Europakontor (WHO Europe) har lansert en ny rapport som peker på Vinmonopolet som et av de viktige virkemidlene for å redusere forbruk og skader fra alkohol