Åpent hus i Oslo og Lillestrøm

IOGT åpner opp et nytt tilbud i både Lillestrøm og Oslo der man kan møtes for en god prat, kaffe/te og kjeks. Mandager i Oslo, torsdager i Lillestrøm.

Tilbudet er åpent for alle og retter seg mot alle som ønsker å møtes i et rusfritt miljø.

Det blir også gitt akupunktur hver hele time fra kl.11.00 – 15.00 begge stedene.

Både medlemmer, medspillere, frivillige og mennesker som hatt/har problemer knyttet til eget eller andres avhengighet og misbruk er hjertelig velkomne!

Oslo: Mandager kl 11-15.
Adresse: Torggata 1, 0181 Oslo.
Lillestrøm: Torsdager kl 11-15.
Adresse: Skedsmogata 7, 2000 Lillestrøm.

Spørsmål? Kontakt Mona Svartås, tlf 97 48 58 52.

12.00-16.00 16. desember 2023

Hvaltorvet i Sandefjord

Nyheter

IOGT ved generalsekretær Hanne Cecilie Widnes løftet forebygging i høringer i Helse-og omsorgskomiteen på Stortinget i høst. IOGT deltok i høringer både på opptrappingsplan for psykisk helse og statsbudsjettet for 2024.

Meningsfull jobb med reising og verving for en viktig sak. Som vervekonsulent utvikler du vervestrategier og planlegger verveinnsatsen i hele landet. 

Søknadsfrist: 15.10.2023

Send søknad på finn.no

Vi søker en person med kunnskap og engasjement for samfunnsspørsmål og politikk, og som brenner for at politikken skal legge gode rammer for trygge oppvekstmiljøer. 

Søknadsfrist: 08.10.2023

Send søknad på finn.no